Gutter 2006

DatoKampTid/ResultaterArena
2019-01-05 15:00:455. januar 2019 G2006 HSV Rød-Romsås6 - 0
2019-01-05 16:30:005. januar 2019 G2006 Skjetten-Grorud4 - 5
2019-01-06 12:00:446. januar 2019 G2006: Rælingen-Nesodden1 - 8
2019-01-06 13:30:116. januar 2019 G2006: HSV Rød-Skjetten7 - 1
2019-01-26 15:00:2626. januar 2019 G2006: Rælingen-Grorud4 - 6
2019-01-26 16:30:5726. januar 2019 G2006: Romsås-Skjetten2 - 3
2019-01-27 15:00:2427. januar 2019 G2006: Rælingen-Romsås3 - 0
2019-02-02 13:30:362. februar 2019 G2006: Rælingen-HSV Rød1 - 12
2019-02-02 15:00:062. februar 2019 G2006: Nesodden-HSV Blå5 - 3
2019-02-02 16:30:472. februar 2019 G2006: Grorud-Romsås3 - 0
2019-02-03 13:30:513. februar 2019 G2006: HSV Blå-Grorud0 - 6
2019-02-03 15:00:443. februar 2019 G2006: HSV Rød-Nesodden5 - 1
2019-03-02 15:00:442. mars 2019 G2006: HSV Blå-Rælingen7 - 5
2019-03-16 14:00:1316. mars 2019 G2006: Nesodden-Grorud2 - 2
2019-03-17 14:00:0017. mars 2019 G2006: Skjetten-HSV Blå14 - 1
2019-03-23 13:30:3723. mars 2019 G2006: Nesodden-Skjetten2 - 4
2019-03-23 15:00:1723. mars 2019 G2006: Grorud-HSV Rød1 - 6
2019-03-23 16:30:3023. mars 2019 G2006: Romsås-HSV Blå0 - 3
2019-03-24 15:00:1324. mars 2019 G2006: Bronsefinale Skjetten - Nesodden 15:00:1315:00
2019-03-24 15:00:5124. mars 2019 G2006: Finale HSV rød - Grorud 15:00:5115:00

Gutter 2007-1

DatoKampTid/ResultaterArena
2019-01-27 09:00:0527. januar 2019 G2007-1: Grorud 1-Hasle/Løren6 - 3
2019-01-27 10:30:3427. januar 2019 G2007-1: Lillestrøm-Lyn0 - 7
2019-02-02 09:00:012. februar 2019 G2007-1: Lyn-Nesodden 11 - 6
2019-02-02 12:00:452. februar 2019 G2007-1: Hasle/Løren-Lillestrøm3 - 2
2019-02-03 09:00:053. februar 2019 G2007-1: Nittedal rød-Lyn2 - 5
2019-02-03 10:30:133. februar 2019 G2007-1: Nesodden 1-Hasle/Løren4 - 2
2019-02-03 12:00:223. februar 2019 G2007-1: Grorud 1-Lillestrøm10 - 5
2019-03-02 16:30:232. mars 2019 G2007-1: Hasle/Løren-Nittedal rød4 - 6
2019-03-03 13:00:573. mars 2019 G2007-1: Lillestrøm-Nesodden 12 - 9
2019-03-03 14:30:473. mars 2019 G2007-1: Lyn-Grorud 18 - 7
2019-03-16 13:00:2416. mars 2019 G2007-1: Nittedal rød-Grorud 19 - 11
2019-03-17 10:00:5017. mars 2019 G2007-1: Nesodden 1-Nittedal rød5 - 13
2019-03-23 09:00:5623. mars 2019 G2007-1: Nittedal rød-Lillestrøm4 - 2
2019-03-23 10:30:1423. mars 2019 G2007-1: Grorud 1-Nesodden 14 - 5
2019-03-23 12:00:3823. mars 2019 G2007-1: Lyn-Hasle/Løren4 - 4
2019-03-24 09:00:5524. mars 2019 G2007: Lillestrøm - Vestli 09:00:5509:00
2019-03-24 10:30:1524. mars 2019 G2007: Grorud 2 - Hasle/Løren 10:30:1510:30
2019-03-24 10:30:4224. mars 2019 G2007: Grorud 1 - Nittedal Rød 10:30:4210:30
2019-03-24 12:00:0024. mars 2019 G2007: Lyn-Nesodden 2 12:00:0012:00
2019-03-24 12:00:1024. mars 2019 G2007: Nesodden 1-Nittedal blå 12:00:1012:00

Gutter 2007-2

DatoKampTid/ResultaterKonkurrranseArena
2019-01-27 09:00:1327. januar 2019 G2007-2: Romsås-Vestli6 - 3Gutter 2007-2
2019-01-27 10:30:3927. januar 2019 G2007-2: Nesodden 2-Grorud 24 - 1Gutter 2007-2
2019-01-27 12:00:1127. januar 2019 G2007-2: Nittedal blå-Nesodden 33 - 0Gutter 2007-2
2019-02-02 10:30:182. februar 2019 G2007-2: Nesodden 3-Romsås0 - 3Gutter 2007-2
2019-02-02 12:00:582. februar 2019 G2007-2: Vestli-Nesodden 23 - 8Gutter 2007-2
2019-02-03 09:00:093. februar 2019 G2007-2: Nesodden 3-Grorud 20 - 3Gutter 2007-2
2019-02-03 10:30:033. februar 2019 G2007-2: Nittedal blå-Vestli13 - 6Gutter 2007-2
2019-02-03 12:00:133. februar 2019 G2007-2: Romsås-Nesodden 22 - 9Gutter 2007-2
2019-03-02 18:30:422. mars 2019 G2007-2: Nesodden 2-Nittedal blå2 - 2Gutter 2007-2
2019-03-03 13:30:403. mars 2019 G2007-2: Vestli-Nesodden 33 - 0Gutter 2007-2
2019-03-03 15:00:063. mars 2019 G2007-2: Grorud 2-Romsås3 - 0Gutter 2007-2
2019-03-16 11:00:3916. mars 2019 G2007-2: Grorud 2-Nittedal blå4 - 21Gutter 2007-2
2019-03-23 09:00:5423. mars 2019 G2007-2: Nesodden 3-Nesodden 20 - 3Gutter 2007-2
2019-03-23 10:30:5523. mars 2019 G2007-1: Romsås-Nittedal blå0 - 3Gutter 2007-2
2019-03-23 12:00:5423. mars 2019 G2007-2: Grorud 2-Vestli16 - 3Gutter 2007-2
2019-03-24 09:00:5524. mars 2019 G2007: Lillestrøm - Vestli 09:00:5509:00Gutter 2007-1Gutter 2007-2
2019-03-24 10:30:1524. mars 2019 G2007: Grorud 2 - Hasle/Løren 10:30:1510:30Gutter 2007-1Gutter 2007-2
2019-03-24 10:30:4224. mars 2019 G2007: Grorud 1 - Nittedal Rød 10:30:4210:30Gutter 2007-1Gutter 2007-2
2019-03-24 12:00:0024. mars 2019 G2007: Lyn-Nesodden 2 12:00:0012:00Gutter 2007-1Gutter 2007-2
2019-03-24 12:00:1024. mars 2019 G2007: Nesodden 1-Nittedal blå 12:00:1012:00Gutter 2007-1Gutter 2007-2

Gutter 2008

DatoKampTid/ResultaterArena
2019-01-05 12:00:245. januar 2019 G2008: Grei A-Lørenskog 12:00:2412:00
2019-01-05 13:00:075. januar 2019 G2008: Nordstrand-Grei B 13:00:0713:00
2019-01-05 14:00:475. januar 2019 G2008 Kjelsås 2-Veitvet 14:00:4714:00
2019-01-05 14:00:535. januar 2019 G2008 Kjelsås 1-Lyn 14:00:5314:00
2019-01-05 15:00:115. januar 2019 G2008 Romsås-Lørenskog 15:00:1115:00
2019-01-05 15:00:505. januar 2019 G2008 Hasle/Løren-Nordstrand 15:00:5015:00
2019-01-05 16:00:525. januar 2019 G2008 Grei B-Kjelsås 2 16:00:5216:00
2019-01-05 16:00:535. januar 2019 G2008 Grei A-Kjelsås 1 16:00:5316:00
2019-01-05 17:00:125. januar 2019 G2008 Lyn-Hasle/Løren 17:00:1217:00
2019-01-05 17:00:595. januar 2019 G2008 Veitvet-Romsås 17:00:5917:00
2019-01-26 13:00:4026. januar 2019 G2008: Lyn-Grei N rødt 13:00:4013:00
2019-01-26 14:00:0526. januar 2019 G2008: Romsås-Grei B 14:00:0514:00
2019-01-26 14:00:5926. januar 2019 G2008: Hasle/Løren-Grei A 14:00:5914:00
2019-01-26 15:00:3726. januar 2019 G2008: Nordstrand-Lyn 15:00:3715:00
2019-01-26 15:00:5226. januar 2019 G2008: Lørenskog-Grei N rødt 15:00:5215:00
2019-01-26 16:00:0626. januar 2019 G2008: Kjelsås 1-Hasle/Løren 16:00:0616:00
2019-01-26 16:00:5626. januar 2019 G2008: Kjelsås 2-Romsås 16:00:5616:00
2019-01-26 17:00:0326. januar 2019 G2008: Grei B-Lørenskog 17:00:0317:00
2019-01-26 17:00:5926. januar 2019 G2008: Grei A-Nordstrand 17:00:5917:00
2019-03-02 12:00:132. mars 2019 G2008: Kjelsås 2-Hasle/Løren 12:00:1312:00
2019-03-02 12:00:242. mars 2019 G2008: Kjelsås 1-Romsås 12:00:2412:00
2019-03-02 14:00:152. mars 2019 G2008: Lørenskog-Kjelsås 2 14:00:1514:00
2019-03-02 14:00:322. mars 2019 G2008: Grei A-Grei N rødt 14:00:3214:00
2019-03-02 14:00:442. mars 2019 G2008: Nordstrand-Kjelsås 1 14:00:4414:00
2019-03-02 15:00:202. mars 2019 G2008: Hasle/Løren-Romsås 15:00:2015:00
2019-03-02 15:00:372. mars 2019 G2008: Lyn-Grei B 15:00:3715:00
2019-03-02 16:00:252. mars 2019 G2008: Nordstrand-Kjelsås 2 16:00:2516:00
2019-03-02 16:00:532. mars 2019 G2008: Kjelsås 1-Lørenskog 16:00:5316:00
2019-03-02 17:00:252. mars 2019 G2008: Grei N rødt-Grei B 17:00:2517:00
2019-03-02 17:00:532. mars 2019 G2008: Lyn-Grei A 17:00:5317:00

Gutter 2009

DatoKampTid/ResultaterArena
2019-01-05 09:00:365. januar 2019 G2009 Nordstrand-Veitvet 09:00:3609:00
2019-01-05 10:00:245. januar 2019 G2009 Holmlia-Frisk Asker 10:00:2410:00
2019-01-05 11:00:405. januar 2019 G2009 Vestli-Nordstrand 11:00:4011:00
2019-01-05 12:00:455. januar 2019 G2009 Frisk Asker-Årvoll 12:00:4512:00
2019-01-05 13:00:435. januar 2019 G2009 Veitvet-Holmlia 13:00:4313:00
2019-01-05 14:00:575. januar 2019 G2009 Årvoll-Grorud 14:00:5714:00
2019-01-26 09:00:3326. januar 2019 G2009: Nordstrand-Holmlia 09:00:3309:00
2019-01-26 10:00:5826. januar 2019 G2009: Årvoll-Veitvet 10:00:5810:00
2019-01-26 11:00:5326. januar 2019 G2009: Holmlia-Vestli 11:00:5311:00
2019-01-26 12:00:1126. januar 2019 G2009: Veitvet-Grorud 12:00:1112:00
2019-01-26 13:00:0526. januar 2019 G2009: Vestli-Årvoll 13:00:0513:00
2019-01-26 14:00:3026. januar 2019 G2009: Grorud-Frisk Asker 14:00:3014:00
2019-03-02 09:00:562. mars 2019 G2009: Årvoll-Nordstrand 09:00:5609:00
2019-03-02 10:00:302. mars 2019 G2009: Grorud-Vestli 10:00:3010:00
2019-03-02 11:00:442. mars 2019 G2009: Frisk Asker-Veitvet 11:00:4411:00
2019-03-02 12:00:302. mars 2019 G2009: Nordstrand-Grorud 12:00:3012:00
2019-03-02 13:00:572. mars 2019 G2009: Vestli-Frisk Asker 13:00:5713:00
2019-03-03 09:00:503. mars 2019 G2009: Grorud-Vestli 09:00:5009:00
2019-03-03 10:00:233. mars 2019 G2009: Frisk Asker-Nordstrand 10:00:2310:00
2019-03-03 11:00:503. mars 2019 G2009: Veitvet-Vestli 11:00:5011:00
2019-03-03 12:00:093. mars 2019 G2009: Holmlia-Årvoll 12:00:0912:00

Gutter/Jenter 2010

DatoKampTid/ResultaterArena
2019-01-05 09:00:025. januar 2019 G2010 Grüner 2-Veitvet 1 09:00:0209:00
2019-01-05 09:00:465. januar 2019 G2010 Grorud-Heming 09:00:4609:00
2019-01-05 10:00:155. januar 2019 G2010 Grüner 3-Veitvet 2 10:00:1510:00
2019-01-05 10:00:275. januar 2019 G2010 LIF-Grüner 1 10:00:2710:00
2019-01-05 11:00:295. januar 2019 G/J 2010 Grüner 2-Lyn 11:00:2911:00
2019-01-05 11:00:315. januar 2019 G2010 Heming-Veitvet 1 11:00:3111:00
2019-01-05 12:00:335. januar 2019 G2010 Grüner 3-Grorud 12:00:3312:00
2019-01-05 12:00:525. januar 2019 G2010 Grüner 1-Veitvet 2 12:00:5212:00
2019-01-05 13:00:405. januar 2019 G2010 LIF-Lyn 13:00:4013:00
2019-01-26 09:00:0326. januar 2019 G/J 2010: Lyn-Vålerenga 09:00:0309:00
2019-01-26 09:00:3626. januar 2019 G/J 2010: Heming-Grüner 2 09:00:3609:00
2019-01-26 09:00:4526. januar 2019 G/J 2010: LIF-Veitvet 2 09:00:4509:00
2019-01-26 10:00:1326. januar 2019 G/J 2010: Veitvet 1-Grüner 1 10:00:1310:00
2019-01-26 11:00:1726. januar 2019 G/J 2010: Lyn-Grüner 3 11:00:1711:00
2019-01-26 11:00:2626. januar 2019 G/J 2010: Heming-Veitvet 2 11:00:2611:00
2019-01-26 11:00:4726. januar 2019 G/J 2010: LIF-Grüner 2 11:00:4711:00
2019-01-26 12:00:3026. januar 2019 G/J 2010: Grüner 1-Grorud 12:00:3012:00
2019-01-26 13:00:1826. januar 2019 G/J 2010: Grorud-Veitvet 1 13:00:1813:00
2019-01-26 13:00:4426. januar 2019 G/J 2010: Vålerenga-Grüner 3 13:00:4413:00
2019-03-02 09:00:112. mars 2019 G/J 2010: Grorud 2-Heming 09:00:1109:00
2019-03-02 09:00:442. mars 2019 G/J 2010: Veitvet 1-Grüner 3 09:00:4409:00
2019-03-02 10:00:262. mars 2019 G/J 2010: Lyn-Grüner 1 10:00:2610:00
2019-03-02 10:00:282. mars 2019 G/J 2010: Grüner 2-Veitvet 2 10:00:2810:00
2019-03-02 10:00:552. mars 2019 G/J 2010: Grorud-LIF 10:00:5510:00
2019-03-02 11:00:132. mars 2019 G/J 2010: Heming-Grüner 3 11:00:1311:00
2019-03-02 11:00:312. mars 2019 G/J 2010: Vålerenga-Veitvet 1 11:00:3111:00
2019-03-02 12:00:132. mars 2019 G/J 2010: LIF-Grüner 1 12:00:1312:00
2019-03-02 12:00:522. mars 2019 G/J 2010: Lyn-Veitvet 2 12:00:5212:00
2019-03-02 13:00:382. mars 2019 G/J 2010 Grüner 2-Vålerenga 13:00:3813:00
2019-03-13 11:00:1513. mars 2019 G/J 2010: Vålerenga-Grorud 1 11:00:1511:00
2019-03-16 13:00:3816. mars 2019 G/J 2010: Vålerenga-Grorud 2 13:00:3813:00

Jenter 9`er

DatoKampTid/ResultaterArena
2019-01-27 13:30:0727. januar 2019 Jenter 06/07: Nordstrand-Grei3 - 0
2019-02-02 13:30:562. februar 2019 Jenter 2006/2007: Holmlia-Lommedalen4 - 0
2019-02-02 16:30:472. februar 2019 Jenter 2006/2007: Grei-Lyn0 - 3
2019-02-03 15:00:293. februar 2019 Jenter 2006/2007: Lyn-Nordstrand4 - 1
2019-02-03 16:30:193. februar 2019 Jenter 2006/2007: Grei-Holmlia0 - 3
2019-02-03 16:30:493. februar 2019 Jenter 2006/2007: Lommedalen-Lille Tøyen4 - 6
2019-02-27 19:30:3627. februar 2019 Jenter 2006/2007: Lille Tøyen-Nordstrand6 - 0
2019-03-03 09:00:593. mars 2019 Jenter 2006/2007: Lyn-Lille Tøyen2 - 2
2019-03-03 10:30:463. mars 2019 Jenter 2006/2007: Nordstrand-Holmlia1 - 20
2019-03-03 12:00:263. mars 2019 Jenter 2006/2007: Lommedalen-Grei3 - 0
2019-03-03 12:00:453. mars 2019 Jenter 2006/2007: Lyn-Lommedalen1 - 8
2019-03-17 14:00:3717. mars 2019 Jenter 2006/2007: Lille Tøyen-Holmlia4 - 6
2019-03-23 13:30:3323. mars 2019 Jenter 2006/2007: Holmlia-Lyn3 - 3
2019-03-23 15:00:1323. mars 2019 Jenter 2006/20070 - 3
2019-03-23 16:30:4423. mars 2019 Jenter 2006/2007: Lommedalen-Nordstrand7 - 1
2019-03-24 13:30:3624. mars 2019 Jenter 2006/2007: Finale nr.1-nr.2 13:30:3613:30
2019-03-24 13:30:3624. mars 2019 Jenter 2006/2007: Bronsefinale nr.3-nr.4 13:30:3613:30

Ønsker du å laste ned oppsettet som en excel fil (Kan inneholde utdatert informasjon)?

 Klikk HER for å laste ned!